درباره مبل قادری

مبل قادری

از دهه 60 با افتخار مهمان خانه های شما هستیم

داستان ما

تاریخچه و پیشینه ما در صنایع چوب و مبلمان قادری برمی گردد به حدود 40 سال پیش. درست زمانی که نجارخانه قادری به مدیریت پدر و دو پسر خانواده قادری از دهه 60 فعالیت خود را در زمینه تولید و خرید و فروش مبلمان با توکل به خدای بزرگ آغاز کرد.
در این سال ها با تلاش و پشتکار نیروی همدل و پرتلاش خود توانسته ایم برند نجارخانه قادری و مبلمان آدم و حوا که از زیرمجموعه های بزرگ برند قادری در زمینه مبلمان است را در کشور عزیزمان ایران بنا کنیم.
مفتخریم که تا کنون به لطف خدای بزرگ و همت مجموعه بزرگ قادری، بیش از 300 پرسنل باتجربه و حرفه ای را در چندین کارگاه، تولیدی و نمایشگاه در تهران و اطراف تهران، تحت پوشش قرار داده ایم.
تمام سعی و تلاش مجموعه قادری تا به امروز تولید و ارائه باکیفیت ترین، به روزترین و شکیل ترین محصولات چوبی به ویژه مبلمان سلطنتی است و خدا را شاکریم که با داشتن پرسنل مجرب و حرفه ای تا کنون توانسته ایم به این هدف نائل شویم و همچنان این چشم انداز را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.
یکی از بزرگترین افتخارات ما در صنایع چوب و مبلمان قادری علاوره بر داشتن کارخانه بزرگ قادری در منطقه صنعتی کمرد، داشتن کارگاه های متعدد در تهران و خارج از تهران است که با سپردن کار به پرسنل قدیمی و باتجربه و حرفه ای خود سعی بر آن داشته ایم که به سهم خود کمک مفیدی به اقتصاد و کیفیت زندگی مناطق تحت پوشش تولید مبلمان داشته باشیم. و خدا را شاکریم که با حمایت و استقبال چشمگیر شما مشتریان عزیز و لطف خدا، توانسته ایم بخشی از مسئولیت اجتماعی خود را نیز در جهت رشد و شکوفایی مردم عزیزمان انجام دهیم.
و در آخر بزرگ‌ترین هدف ما تولید باکیفیت ترین و شکیل ترین محصولات برای ارئه به شما همراهان عزیز صنایع چوب و مبلمان قادری و رقابت سالم با تمام رقبای داخلی و خارجی است.

همین امروز از نمایشگاه ما دیدن کنید

تلفن

77893158

آدرس نمایشگاه

جاجرود بازار مبل کمرد نرسیده به پمپ بنزین پلاک ۱۴۸

دیدن نمونه کارها و مدل های ما